Hakkımda

1979 Yılından bu güne çeşitli firmalarda; Şantiye Şefliği, Proje Müdürlüğü, İnşaat Grup Müdürlüğü, Şirket Yöneticiliği vb.hizmetleri ifa etmiş, ayrıca 13 yıl süre ile çeşitli taahhüt işlerini üstlenmiş ve ülkemizdeki ekonomik kriz nedeniyle 2002 yılından itibaren tekrar Proje Yönetim İşlerine dönmüş bulunmaktayım.

2002 yılından günümüze kadar, Türkiye’nin büyük ölçekli firmalarında,büyük ölçekli proje yönetim hizmetlerinde bulundum.

Meslek yaşamım boyunca, yaptığım tüm işlerden gurur duyarak, severek ve haz alarak, onurla hizmet vermiş bulunmaktayım. Mimarlık mesleğimin avantajlarını da kullanarak, işlerimin gerek kalite gerek ise zamanlaması konusunda üstün başarılara imza attım. Bu arada meslekte duayen olarak ismi geçen, gerçekten işini çok iyi bilen ve yapan MESLEK ÜSTADLARI ile çalışma şansını yakaladım, bu iş birliktelikleri gerek bende gerek ise ekibimin içinde yer alan genç meslektaşlarımızda onur ve feyz duyma şansını yaratmıştır.

2014 yılından 2018 yılına kadar, aşağıdaki konularda kendi kuruluşum ve ekibim ile yatırımcı ve yapımcı firmalara Proje Yönetim Hizmeti vermiş,

Mimari avan ve uygulama proje hizmetleri
Arazi ve proje geliştirme
Kentsel dönüşüm
Yatırım ve planlama
İnşaat Yapım işleri için teklif ve fizibilite hizmetleri

3 adet işin çalışmalarını tamamladıktan sonra bu şirketin faaliyetlerine son vererek proje yönetim hizmetlerine geri dönmüş bulunmaktayım.

“POLATYOL YAPI A.Ş. ESTON KORU İNŞAATI” projesinde görev aldım. Kaba yapı tamamlandıktan sonra bu iş yerinden kendi isteğim ile ayrıldım.

Şuan için 3 ayrı projede “PROJE YÖNETİM HİZMETLERİ” yapmaktayım.

Saygılarımla,

Fahir Semih ÜLGEN
Mimar
A.D.M.M.A